- Tüm mükelleflerin bilgilerini toplu şekilde e-mükellef sistemine ve mükelleflerin internet sitelerine yükleyebilirsiniz. 

Yükleyebileceğiniz bildirimler :

TAHAKKUK , K.D.V1 Tahakkuk Fişi , K.D.V2 Tahakkuk Fişi , Muhtasar Tahakkuku , Damga Vergisi Tahakkuku , GGV Tahakkuku , KGV Tahakkuku , YGV Tahakkuku , KV Tahakkuku , BTUK Tahakkuku , GSİB Tahakkuku , Bilanço , Gelir Tablosu , Mizan , İşletme Hesap Özeti , 6111 ,

BEYANNAME , K.D.V1 Beyannamesi , K.D.V2 Beyannamesi , Muhtasar Beyannamesi , Damga Vergisi Beyannamesi , GGV Beyannamesi , KGV Beyannamesi , YGV Beyannamesi , KV Beyannamesi , BTUK Beyannamesi , GSİB Beyannamesi ,


- Mükellefleri ödemeler konusunda hızlı ve kolay bir şekilde bilgilendirirsiniz.
    
- Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun istediği belgeleri ve bilgileri e-mükellef sistemine  ve mükelleflerin web sitelerine 2 - 3 adımda yükleyebilirsiniz.
    
- İş yükünüz azalır , Maliyetleriniz düşer , Ek gelir elde edersiniz.

- Mükelleflerinizden yıllık hizmet bedeli alabilirsiniz.
    
- Mükellefleriniz site güncellemesi için yüksek miktarda ödeme yapmak yerine sizlere yıllık hizmet bedeli vererek tasarruf sağlar ve size ek kazanç sağlayabilir.

- Toplu veya tekli SMS gönderimi ile hatırlatmalarda bulunarak maliyetinizi ve iş yükünüzü azaltabilir, özel günlerde yollayacağınız SMS ile müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

- Toplu veya tekli olarak Email atabilirsiniz.

 

2. Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun istediği belgeleri ve bilgileri mükelleflerinize ve sitelerine 2 - 3 adımda yükleyebilirsiniz.

Copyright © 2011 İmza Bilgi Teknolojileri All Rights Reserved